24. 6. 2015

New in - Black wallet


Znáte ten pocit, když si něco objednáte a už nepočítáte s tím, že vám věc dorazí? 
Přesně tenhle pocit jsem měla u peněženky, která ke mě putovala ze stránky postovnezdarma.cz něco přes dva měsíce. Když mi konečně přišla, nestačila jsem se divit, jak kvalitně byla zabalená. No, spíš bych měla napsat zalepená. Byla v nějakém pěnovém materiálu a ten byl celý oblepený žlutou pevnou izolepou.

Jak můžete vidět, objednala jsem si klasickou černou s fuchsiově růžovým vnitřkem (ale na výběr jsou další tři barvy). Peněženka má zlaté detaily jako jsou kamínky v horních rozích, mašlička ve středu, nápis a samozřejmě zip na kterém je odepínatelný přívěsek.


Na peněžence se mi líbí její zpracování, které se mi zdá opravdu kvalitní. Nikde nečouhá žádná nitka a celkově je peněženka taková ,,bytelná" a dokonce ani nesmrdí. Materiál je opravdu úžasný, hlavně ten reliéf. Vzadu na peněžence je kapsička, která se hodí na různé lístečky, například ty od autobusu.Vnitřek je velmi prostorný. Najdete tady 8 samostatných přihrádky na karty, 2 větší přihrádky, 3 přihrádky na papírové bankovky a 1 kapsičku na mince.


Bohužel jsem našla i dvě negativa. 
1) Nápis se z peněženky určitě brzo oloupe.
2) Zip není po všech třech stranách jako to obvykle bývá. Tady je nahoře a vpravo.

I přes negativa jsem s peněženkou hodně spokojená a ani jsem nečekala, že se mi bude tak moc líbit. Vypadá opravdu luxusně, přesně jako na obrázku a jak už jsem zmínila výše - to zpracování je skvělé. Člověk by řekl, že černá peněženka nemůže být ničím vyjímečná, ale tahle je. Všechny ty detaily z ní dělají něco úžasného.

Líbí se Vám? :)

8 komentářů:

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi velkou radost.
Slušně psaná kritika je vítána.